Aktuality 2002-2003

Dotazník k hodnocení sezóny 2002-2003
12.5.2003
Oficiálním zástupcům oddílů byl dnes rozeslán Dotazník k hodnocení uplynulé sezóny 2002-2003.
Pro získání co nejširšího spektra názorů kuželkářů je užitečné získat přehled názorů od co největšího počtu lidí. Proto Vás prosím, abyste si Dotazník stáhli, věnovali pár minut jeho vyplnění a poté mi jej vrátili zpět.
Děkuji
doc soubor : [moks-dotaznik.doc]
zip soubor : [moks-dotaznik.zip]
pouze otázky v txt : [dotaznik.txt]
Mistrovství Karlovarského kraje jednotlivců 2003
4.5.2003
Konečně byly zveřejněny kompletní výsledky Mistrovství Karlovarského kraje jednotlivců. Zde jsou odkazy na pořadí jednotlivých kategorií:
Muži
Ženy
Senioři
Seniorky
Mistrovství Karlovarského kraje jednotlivců 2003
26.4.2003
Zatím se mi nepodařilo získat výsledky Mistrovství kraje - tedy aspoň stručný přehled mistrů. Potěšitelné jsou dva tituly chebských žen.
Muži    Ivan Žaloudík  (Slávia KV)
Ženy    Iveta Heřmanová (Loko Cheb)
Senioři   Josef Beck    (Slávia KV)
Seniorky  Helena Gladavská (Loko Cheb)
Rozpisy Mistrovství Karlovarského kraje jednotlivců 2003
22.4.2003
Můžete si stáhnout Rozpisy krajských mistrovství jednotlivců.
Rozpisy jsou ve formátu pdf.
[ Muži ] - 121.1 kB
[ Ženy ] - 123.5 kB
[ Senioři a seniorky ] - 125.1 kB
[ Juniorka a dorost ] - 167.7 kB
Sborníky krajských soutěží
21.4.2003
Přes Velikonoce jsem sestavil statistické přehledy krajských soutěží. Jedná se o celkem rozsáhlé soubory, ze kterých doporučuji si vybrat, co Vás zajímá. Hlavně pozor na to, že pro přehlednost je u vlastních tabulek a žebříčků nutné použít neprorcionální písmo (Courier New, Courier, Monospace apod.), které je v souborech nastaveno a v žádném případě jej tedy neměňte; také data necentrujte.
Soubory jsou ve formátu MS Word a vzhledem k velikosti jsou zazipované:
[Sborník ZČP] - 122.8 kB
[Sborník KVP] - 120.9 kB
[Sborník ZČP Dorostu] - 68.5 kB
Mistrovství jednotlivců 2003 - ŽENY
12. - 13.4.2003
Letošní program mistrovství jednotlivců byl o víkendu zakončen soutěží žen. Model byl stejný jako u mužů - dvoudenní šampionát se konal v Lomnici a Hazlově.
Jedinou hráčkou, která překonala v obou dnech čtyřstovku, byla Anna Davídková (Jiskra Aš), což jí zaslouženě přineslo mistrovský titul za celkový výkon 819. Druhé místo vybojovala pro Lomnici Sylva Pitnerová za výkon 812a třetí příčku obsadila obhájkyně titulu Alžběta Pazderová ze Šabiny s 811.
Soutěž byla charakteristická především výrazným poklesem výkonů ve druhém dni.
[Výsledková listina]    [Zpravodaj MoKS č.21]
Mistrovství jednotlivců KV kraje 2003 - Mládežnické kategorie
12.4.2003
V sobotu se na Slavii odehrál 2.ročník Mistrovství jendotlivců v mládežnických kategoriích. Hráči z našeho regionu získali jediný titul, a to v kategorii dorostenců zásluhou Mariána Bálinta z Aše za výkon rovných 500. Ašští kuželkáři přivezli ještě další tři třetí místa.
Vzhledem k tomu, že se konaly šampionáty v šesti kategoriích, nejsou pouhá čtyři medailová umístění příliš povzbudivá a uspokojující.
[ Mistrovství jednotlivců ]
Mistrovství jednotlivců 2003 - MUŽI
5. - 6.4.2003
O víkendu se konal v Lomnici a Hazlově dvoudenní šampionát o titul přeborníka Meziokresu v kategorii mužů. Turnaj se hrál podle nového modelu na dva starty ve dvou dnech na dvou různých kuželnách. Hráčům se počítal součet obou dosažených výkonů.
Nejvyrovnanější výkony předvedl a zaslouženě vyhrál Jindra Seidl (SKK Kraslice), který poprvé v historii MoKS překonal hranici 900 bodů výkonem 905 poražených kuželek. Také druhý v pořadí Jirka Kačírek, rovněž z Kraslic, devítistovku přesně pokořil - 900. Bronzovou příčku obsadil hazlovský Míša Wittwar za 895.
[Výsledková listina]    [Zpravodaj MoKS č.20]
Sborník MOP
3.4.2003
K dispozici je souhrnný statistický sborník MOP 2002-2003.
[Sborník MOP]
Krajské soutěže - 22.kolo (závěrečné)
29.3.2003
ZČP: zdolala SKK K.Vary, vyhrála ZČP a postupuje do ligy. Blahopřejeme !!!.
Šabina skončila druhá a úspěch týmů zu našeho regionu podtrhl Cheb třetím místem. Hazlov skončil 9. a zachránil soutěž.
KVP: Doma naplno bodovali Cheb C a Kraslice B, Lomnice doma nerozhodně. Šabina B ztratila body doma, Aš B, Cheb B i Hazlov B venku.
Postup vybojovala Slávia KV. Cheb B třetí, Cheb C čtvrtý. Od 6. do 8. místa jsou seřazeny Kraslice B, Šabina B a Lomnice A. Poslední dvě příčky znamenají zřejmě sestup pro Aš B a Hazlov B
[ZČP]  [KVP]  [Krajský zpravodaj č.22]
MOP - 18.kolo (závěrečné), Krajské soutěže - 21.kolo
22. - 23.3.2003
MOP: Aš C potvrdila titul výhrou v Lomnici. Cheb D zdolal Hazlov D a naopak Hazlov C porazil Cheb E. V ašském derby D jasně přehrálo E.
ZČP: Aš i Šabina nezaváhali, na rozdíl od SKK KV, o titulu se rozhodne mezi nimi. Cheb i Hazlov také uspěli.
KVP: Doma bodovali Cheb C a Lomnice, venku pak Kraslice B. Hazlov B prohrál veku, Aš B a Šabina B dokonce doma. Aš B i Hazlov B již jistě sestupují.
[MOP]  [ZČP]  [KVP]  [Zpravodaj MOP č.19]  [Krajský zpravodaj č.21]
MOP - 17.kolo, Krajské soutěže - 20.kolo
15. - 16.3.2003
MOP: Aš C porazila v kvalitním duelu Cheb D, Aš D zdolala Lomnici B a Šabina C ve slabém utkání Hazlov C. Jediný úspěch hostí zaznamenala Aš E, čímž odsoudila Cheb E k poslední příčce.
ZČP: Aš, Šabina i Cheb bodovali, Hazlov i přes výborný výkon prohrál na SKK KV.
KVP: Hazlov B prohrál s Kraslicemi B, stejně jako Aš B se Šabinou B. Cheb B deklasoval Lomnici, Cheb C prohrál v Jáchymově.
[MOP]  [ZČP]  [KVP]  [Zpravodaj MOP č.18]  [Krajský zpravodaj č.20]
MOP - 16.kolo, Krajské soutěže - 19.kolo
8. - 9.3.2003
MOP: Aš C vítězně v Hazlově a její 1.místo je již jisté. Cheb D po kvalitním výkonu zdolal Aš D. Lomnice B uspěla proti Chebu E. Šabina veze body z Aše.
ZČP: Cheb zdolal Dobřany. Aš v rekordu kuželny porazila Hazlov. Šabina veze oba body z venku. Boj o čelo vrcholí, Aš, Šabina i SKK KV mají na čele stejně bodů.
KVP: Cheb porazil Aš B. Lomnice doma nestačila na Jáchymov, stejně jako Kraslice na vedoucí Slávii KV. Šabina B uspěla doma, Cheb B dokonce venku. Utkání Hazlova B odloženo.
[MOP]  [ZČP]  [KVP]  [Zpravodaj MOP č.17]  [Krajský zpravodaj č.19]
MOP - 15.kolo, Krajské soutěže - 17.kolo
1. - 2.3.2003
MOP: Šabina doma podlehla Lomnici B. Dále uspěli favorité - Cheb D, Aš D a Hazlov C, ale lecky s problémy. Konečné vítězství Aše C se již zdá jasné.
ZČP: Po neuvěřitelném dramatu zdolala Šabina Aš. Cheb i přes dobrý výkon prohrál na SKK KV. Hazlov domy jen s jedním bodem. V čele mají Aš, Šabina i SKK KV stejně bodů, Cheb ztrácí bohužel už 4 body.
KVP: Aš B podlehla Lomnici, Cheb B zdolal Hazlov B, Kraslice B, Cheb C i Šabina se vracejí z venku bez úspěchu.
[MOP]  [ZČP]  [KVP]  [Zpravodaj MOP č.16]  [Krajský zpravodaj č.18]
Mistrovství Meziokresu jednotlivců
23.2.2003
V neděli byla odehrána první Mistrovství Meziokresu v seniorských a mládežnických kategoriích. Vítězi se stali:
Senioři   - Jaroslav Petříček (Hazlov)
Seniorky  - Helena Gladavská (Cheb)
Dorostenci - Martin Kočí    (Cheb)
Dorostenky - Pavlína Maršátová (Aš)
Žákyně   - Ludmila Duchanová (Aš)
Odkazy na kompletní výsledkové listiny najdete v sekci [Výsledky]   [Zpravodaj MOP č.15]
Krajské soutěže - 17.kolo
22.2.2003
ZČP: Aš nestačila ve Varech na Slovan. Šabina zdolala výrazně Cheb a dostala se na druhou příčku. Hazlov prohrál na Slavoji.
KVP: Cheb B zdolal Šabinu B, stejně jako Hazlov B Lomnici. Kraslice B, Cheb C neuspěly venku, Aš B dokonce doma.
[ZČP]  [KVP]  [Krajský zpravodaj č.17]
MOP - 14.kolo, Krajské soutěže - 16.kolo
15. - 16.2.2003
MOP: Domácí uspěli na 100 %. Aš C zdolala v derby D a zvýšila náskok v čele na 4 body. Cheb D přehrál Šabinu C, Lomnice B Hazlov C a konečně Hazlov D Cheb E.
ZČP: Aš doma vítězně a odskočila SKK KV, který prohrál, o dva body. Cheb jasně přehrál Hazlov, stejně jako Šabina Sokol Plzeň V.
KVP: Cheb C jasně přehrál slabě hrajícího lídra soutěže Slávii KV B. Doma uspěly ještě Kraslice B a Lomnice, venku pak Cheb B. Venku prohrály Šabina B i Aš B, doma ztrácel již tradičně Hazlov B.
[MOP]  [ZČP]  [KVP]  [Zpravodaj MOP č.14]  [Krajský zpravodaj č.16]
MOP - 13.kolo, Krajské soutěže - 15.kolo
8. - 9.2.2003
MOP: Aš C uspěla v Chebu s E. Šabina zdolala Hazlov D. Hazlov C se zlepšil a přehrál Cheb D. Lomnice B veze po dobrém výkonu body z Aše.
ZČP: Tři naše týmy uspěly venku! Cheb, Šabina i Aš, která je stále v čele. Hazlov doma překvapivě ztratil bod s Útvinou.
KVP: Cheb B doma porazil Kraslice. Aš B zdolala Hazlov B a Šabina B uspěla s Chebem C. Lomnice nestačila podle očekávání venku na vedoucí Slávii KV.
[MOP]  [ZČP]  [KVP]  [Zpravodaj MOP č.13]  [Krajský zpravodaj č.15]
MOP - 12.kolo, Krajské soutěže - 14.kolo
1. - 2.2.2003
MOP: V utkání pravdy zdolala Aš C Šabinu C. V hazlovském derby lepší C. Cheb D i Aš D doma úspěšní. Aš E přenechala poslední příčku Chebu E.
ZČP: V derby přehrála Aš Cheb a stále vede. Šabina udolala Dobřany. Hazlov prohrál jasně na Slovanu, ale měl dost smůlu.
KVP: Kraslice B nestačily na Cheb C, Lomnice získala důležité body proti Šabině B. Aš B i Cheb B doma úspěšně, na rozdíl od Hazlova B.
[MOP]  [ZČP]  [KVP]  [Zpravodaj MOP č.12]  [Krajský zpravodaj č.14]
MOP - 11.kolo, Krajské soutěže - 13.kolo
25. - 26.1.2003
MOP: Aš C nezaváhala v Hazlově, Šabina C vytrápila výhru nad Aší D. Cheb D veze po tuhém boji cenné body z Lomnice. Aš E přehrála jistě Hazlov D.
ZČP: Cheb doma v rekordu kuželny (2622) nadělil soupeři kanára, stejně pak naděloval doma Hazlov. Také Aš doma jasně vyhrála a nadále vede tabulku. Šabina prohrála na kuželně druhého týmu tabulky - SKK K.Vary.
KVP: Šabina B doma úspěšně. Lomnice doma propadla s Chebem C. Aš B zdolala Cheb B. Kraslice B neuspěly v Jáchymově, stejně jako Hazlov B na Slávii.
[MOP]  [ZČP]  [KVP]  [Zpravodaj MOP č.11]  [Krajský zpravodaj č.13]
MOP - 10.kolo, Krajské soutěže - 12.kolo
18. - 19.1.2003
MOP: Aš C zdolala v derby E a vede. Šabina C s ní drží po výhře v Chebu kontakt. Lomnice B veze body z Hazlova a je třetí. Hazlov C uspěl v Aši s D.
ZČP: Aš doma úspěšně a drží vedení. Cheb veze body z horké půdy Slovanu KV. Šabina doma zdolala Hazlov.
KVP: Lomnice doma úspěšně proti Kraslicím, Cheb C a Šabina B úspěšní venku, Cheb B doma. Doma naopak ztráceli Hazlov B a Aš B.
[MOP]  [ZČP]  [KVP]  [Zpravodaj MOP č.10]  [Krajský zpravodaj č.12]
Začátek jara
17.1.2003
Zimní přestávka (konečně) končí a již zítra začíná jarní část soutěží, která přinese radost z vítězství a postupu vítězům, ale i zármutek a zklamání sestupujícím. Ale hlavně to berme sportovně, vždyť nejde o život!
V každém případě AŤ TO PADÁ !!!
[Krajský zprav. č.X2]
Nový rok
1.1.2003
Přeji všem kuželkářům pevné zdraví, mnoho štěstí, kopec úspěchů
a hlavně hodně devítek a v novém roce.
Pohár ČKA
XI / XII 2002
Pohár ČKA čtyřčlenných družstev na 120 hs byl rozehrán 1.kolem v obou kategoriích. Do druhého kola postoupili muži Chebu, kteří se střetnou se Slávií Karlovy Vary. K derby dojde ve druhém kole soutěže žen - utkají se Cheb a Lomnice.
Výsledky týmů našeho regionu najdete na samostatné stránce [ Pohár ČKA ] (stručné výsledky, odkazy na zápisy i tento odkaz na přehlednou stránku o účasti našich týmů v Poháru jsou též v sekci Výsledky).
MOP - dohrávky, Krajské soutěže - 11.kolo
7.12. - 8.12.2002
MOP: Šabina C zklamala proti Aši D, jasně prohrála a ztratila vedení. Aš C nadělila kanára Hazlovu C a přezimuje v čele soutěže.
ZČP: Aš sice prohrála na SKK KV, ale i tak vyhrála podzim. Šabina doma sice s problémy, ale vítězně a je třetí o skóre před Chebem, který po pěkném výkonu vyhrál v Plzni. Hazlov venku naprázdno (je osmý).
KVP: Cheb B v derby porazil C. Kraslice B a Lomnice uspěly venku. Hazlov získal první bod. Aš C doma ztratila body proti lídrovi soutěže. Šabina výrazně nestačila v Jáchymově.
[ZČP]  [KVP]  [Zpravodaj MOP č.9]  [MOP podzim]  [Krajský zprav. č.11]
MOP - 9.kolo, Krajské soutěže - 10.kolo
30.11. - 1.12.2002
MOP: Aš C jasně přehrála Lomnici B a stíhá Šabinu C v čele. Aš D zdolala v derby E. Cheb E překvapivě porazil bezkrevný Hazlov C. Hazlov D po vyrovnaném boji přišel o výhru nad Chebem D v samém závěru, utkání skončilo remízou.
ZČP: Všechny naše týmy vyhrály - Aš, Cheb i Hazlov doma, Šabina veze body ze Slovanu KV.
KVP: Cheb C doma ztratil body s Jáchymovem, ve vzájemných duelech týmů z našeho regionu uspěli domácí - Lomnice zdolala Cheb B, Kraslice B Hazlov B a Šabina B Aš B.
[MOP]  [ZČP]  [KVP]  [Zpravodaj MOP č.8]  [Krajský zpravodaj č.10]
MOP - 8.kolo, Krajské soutěže - 9.kolo
23. - 24.11.2002
MOP: Šabina C vyhrála jistě i na horké půdě v Hazlově nad C stejně jako další žhavý favorit Aš C veze oba body z neméně horké půdy Chebu D. Lomnice B si poradila s Aší D. Aš E po jasné výhře nad Chebem E opustila poslední příčku, kam propadl právě její soupeř.
ZČP: Aš veze body z Hazlova a drží vedení. Cheb byl úspěšný v Dobřanech. Šabina doma po boji zdolala Havlovice.
KVP: Úspěch slavily pouze chebské týmy - B doma a C dokonce venku v Aši. Kraslice B, Šabina B, Lomnice i Hazlov B jedou z venku bez bodů.
[MOP]  [ZČP]  [KVP]  [Zpravodaj MOP č.7]  [Krajský zpravodaj č.9]
MOP - 7.kolo, Krajské soutěže - 8.kolo
16. - 17.11.2002
MOP: Šabina C stále drží neporazitelnost a vede. Aš C pod dobrých výkonech nadělila dva kanáry. Aš D a Cheb D po boji smírně. Lomnice B jasně vítězí v Chebu nad E.
ZČP: Aš v nervy drásajícím boji zdolala Šabinu o 3 kuželky a jde do čela. Cheb rozdrtil vedoucí SKK K.Vary. Hazlov prohrál v Teplé.
KVP: Aš B zahrála v Lomnici rekord kuželny a veze si oba body. Šabina B přehrála vedoucí Slávii KV B a připravila jí první letošní ztrátu bodů. Cheb B vítězně v Hazlově. Kraslice B i Cheb C doma úspěšně.
[MOP]  [ZČP]  [KVP]  [Zpravodaj MOP č.6]  [Krajský zpravodaj č.8]
MOP - 6.kolo, Krajské soutěže - 7.kolo
9. - 10.11.2002
MOP: Šabina C po rekordních výkonech v Lomnici stále v čele s plným počtem bodů. Hazlov D zdolal s přehledem Aš D. V chebském derby úspěšnější D. Hazlov C veze oba body z Aše po výhře nad E.
ZČP: Aš Jasně přehrála Slovan KV a je druhá. Cheb zdolal jistě Šabinu. Hazlov bodoval naplno proti Slavoji.
KVP: Kraslice B, Lomnice i Cheb doma vítězně, Cheb B vyhrál v Šabině nad B, Hazlov B a Aš B venku naprázdno.
[MOP]  [ZČP]  [KVP]  [Zpravodaj MOP č.5]  [Krajský zpravodaj č.7]
MOP - 5.kolo, Krajské soutěže - 6.kolo
2. - 3.11.2002
MOP: Šabina C zdolala doma Cheb D a je stále bez ztráty. Hazlov C zahrál dobře a jistě bodoval, stejně tak jasně vyhrála Aš C v derby nad D. Cheb E získal první body proti Hazlovu D.
ZČP: Hazlov zdolal doma Cheb. Aš veze body z Teplé v rekordu drah 1-2. Šabina prohrála na Sokolu Plzeň a ztratila vedení.
KVP: Cheb B doma bodoval, Šabina B podlehla doma Kraslicím B. Lomnice, Cheb C i Hazlov B venku neúspěšně, Aš C ztrácela doma.
[MOP]  [ZČP]  [KVP]  [Zpravodaj MOP č.4]  [Krajský zpravodaj č.6]
MOP - 4.kolo, Krajské soutěže - 5.kolo
26. - 27.10.2002
MOP: Šabina C veze body z Hazlova a stále vede. Aš C, Cheb D i Lomnice B doma bez větších problémů.
ZČP: Šabina doma s problémy, ale úspěšně. Aš poprvé doma suverénní. Hazlov získal bod v Útvině. Cheb doma podlehl Teplé o dvě kuželky!
KVP: Lomnice po boji těsně podlehla doma Slávii KV B, která vytvořila nový rekord lomnické kuželny. Kraslice B domy nestačily na Cheb B. Šabina B jistě vyhrála v chebu nad C.
[MOP]  [ZČP]  [KVP]  [Zpravodaj MOP č.3]  [Krajský zpravodaj č.5]
Dohrávka MOP
20.10.2002
Lomnice B zdolala doma Hazlov D. [podrobnosti]
MOP - 3.kolo, 4.kolo krajských soutěží
12. - 13.10.2002
MOP: Hazlov C přehrál v oddílovém derby tým D, Šabina C zdolala překvapivě hladce tápající Aš C, Cheb E nestačil na Aš D.
ZČP: Cheb zdolal v derby po kvalitním boji Aš, Hazlov nedal šanci Slovanu, Šabina poprvé prohrála, a to v Dobřanech.
KVP: Cheb C zdolal Kraslice B, Cheb D veze oba body z horké půdy v Jáchymově, Šabina B těsně zdolala Lomnici, Hazlov B i Aš B venku neuspěli.
[MOP]  [ZČP]  [KVP]  [Zpravodaj MOP č.2]  [Krajský zpravodaj č.4]
MOP - 2.kolo, 3.kolo krajských soutěží
5.- 6.10.2002
MOP: Opět jen dva zápasy. Hazlov D zdolal Aš E a Cheb D přehrál Lomnici B.
ZČP: Šabina deklasovala Teplou, ostatní venku prohráli, Aš velmi těsně v Dobřanech (o 6).
KVP: Cheb B ve velmi kvalitním zápasu podlehl doma Slavii B, Kraslice B smírně s Aší B, Lomnice veze bod z Varů, Šabina jasně prohrála v Teplé, Cheb C těsně vyhrál v Hazlově nad B.
[MOP]  [ZČP]  [KVP]  [Krajský zpravodaj č.3]
Zahájen i MOP, krajské soutěže pokračovaly 2.kolem
28.- 29.9.2002
MOP: Odehrány byly pouze dva zápasy. Šabina C zdolala jasně Cheb E a Hazlov C přehrál Aš D.
ZČP: Aš veze body z Plzně, Šabina bodovala jistě doma. Cheb a Hazlov venku neuspěli.
KVP: Cheb C po výborném výkonu deklasoval Lomnici. Doma bodoval i Cheb B. Doma ztráceli Hazlov B a překvapivě i Kraslice B. Šabina B i Aš B vyšly naprázdno venku. Body získaly pouze oba chebské celky.
[MOP]  [ZČP]  [KVP]  [Krajský zpravodaj č.2]
Sezóna 2002-2003 zahájena
21.9.2002
O víkendu byl konečně zahájen nový ročník soutěží. Výsledky, včetně všech zápisů najdete ve výsledkovém servisu.
Dokumentace MOP 2002-2003
17.9.2002
Dokumentaci nadcházejícího ročníku MOP Cheb-Sokolov, tedy Rozpis a Rozlosování naleznete ve výsledkovém servisu, v sekci MOP.
Nová sezóna zahájena!
8.9.2002
Začátek nové sezóny je tady. Zatím zahájily ligové soutěže. Výsledky týmů z našeho regionu najdete ve Výsledkovém servisu.
Soutěžní ročník 2002-2003
28.8.2002
Do sekce Výsledky (má trochu upravený vzhled) byla zařazena rozlosování Západočeského přeboru a Karlovarského přeboru, včetně oficiálního Rozpisu a Rozlosování soutěží vydanými STK VV Krajského kuželkářského svazu Karlovy Vary (v oddělení Krajské zpravodaje).