Head

Západočeská divize 2014-2015


Oficiální hrací termín : Sobota 9:00

1 20.9.2014 Lomnice Hazlov B 8 : 8 2503-2467 9.00


Útvina Holýšov 12 : 4 2471-2356 9.00


Slavoj Plzeň Stříbro 9 : 7 2576-2591 9.00


Šabina Jáchymov 6 : 10 2563-2630 9.00


Slávia K.Vary Cheb B 12 : 4 2376-2326 9.00


Hazlov C Rokycany C 15 : 1 2620-2451 9.00










2 27.9.2014 Rokycany C Lomnice 12 : 4 2635-2536 13.30


Cheb B Hazlov C 8 : 8 2612-2612 9.00


Jáchymov Slávia K.Vary 10 : 6 2545-2537 9.00


Stříbro Šabina 14 : 2 2721-2623 13.30


Holýšov Slavoj Plzeň 12 : 4 2504-2450 9.00


Hazlov B Útvina 13 : 3 2565-2483 11.00










3 4.10.2014 Hazlov C Lomnice 12 : 4 2636-2595 9.00


Rokycany C Slávia K.Vary 12 : 4 2655-2548 13.30


Cheb B Šabina 4 : 12 2675-2679 9.00


Jáchymov Slavoj Plzeň 10 : 6 2585-2576 9.00


Stříbro Útvina 14 : 2 2701-2661 13.30


Holýšov Hazlov B 12 : 4 2557-2388 9.00










4 11.10.2014 Lomnice Útvina 2 : 14 2464-2579 9.00


Slavoj Plzeň Hazlov B 14 : 2 2625-2541 9.00


Šabina Holýšov 4 : 12 2500-2553 9.00


Slávia K.Vary Stříbro 6 : 10 2430-2472 9.00


Hazlov C Jáchymov 10 : 6 2575-2501 9.00


Rokycany C Cheb B 14 : 2 2719-2547 13.30










5 18.10.2014 Cheb B Lomnice 14 : 2 2686-2542 9.00


Jáchymov Rokycany C 12 : 4 2499-2474 9.00


Stříbro Hazlov C 14 : 2 2699-2590 13.30


Holýšov Slávia K.Vary 10 : 6 2519-2512 9.00


Hazlov B Šabina 12 : 4 2584-2578 11.00


Útvina Slavoj Plzeň 14 : 2 2515-2421 9.00










6 25.10.2014 Lomnice Slavoj Plzeň 10 : 6 2525-2489 9.00


Šabina Útvina 10 : 6 2558-2500 9.00


Slávia K.Vary Hazlov B 12 : 4 2461-2386 9.00


Hazlov C Holýšov 4 : 12 2527-2560 9.00


Rokycany C Stříbro 4 : 12 2707-2733 13.30


Cheb B Jáchymov 12 : 4 2623-2557 9.00










7 1.11.2014 Jáchymov Lomnice 14 : 2 2562-2515 9.00


Stříbro Cheb B 10 : 6 2702-2612 13.30


Holýšov Rokycany C 6 : 10 2440-2486 9.00


Hazlov B Hazlov C 11 : 5 2605-2511 11.00


Útvina Slávia K.Vary 16 : 0 2499-2303 9.00


Slavoj Plzeň Šabina 4 : 12 2520-2598 9.00










8 8.11.2014 Lomnice Šabina 4 : 12 2407-2464 9.00


Slávia K.Vary Slavoj Plzeň 12 : 4 2421-1983 9.00


Hazlov C Útvina 6 : 10 2531-2578 9.00


Rokycany C Hazlov B 12 : 4 2732-2621 13.30


Cheb B Holýšov 10 : 6 2722-2662 9.00


Jáchymov Stříbro 4 : 12 2475-2524 9.00










9 15.11.2014 Stříbro Lomnice 14 : 2 2714-2595 13.30


Holýšov Jáchymov 12 : 4 2520-2397 9.00


Hazlov B Cheb B 12 : 4 2743-2621 11.00


Útvina Rokycany C 4 : 12 2446-2491 9.00


Slavoj Plzeň Hazlov C 12 : 4 2586-2534 9.00


Šabina Slávia K.Vary 12 : 4 2593-2540 9.00










10 22.11.2014 Lomnice Slávia K.Vary 12 : 4 2502-2386 9.00


Hazlov C Šabina 4 : 12 2498-2599 9.00


Rokycany C Slavoj Plzeň 10 : 6 2698-2682 13.30


Cheb B Útvina 10 : 6 2557-2511 9.00


Jáchymov Hazlov B 4 : 12 2595-2600 9.00


Stříbro Holýšov 12 : 4 2737-2589 13.30










11 29.11.2014 Holýšov Lomnice 12 : 4 2518-2447 9.00


Hazlov B Stříbro 8 : 8 2625-2613 11.00


Útvina Jáchymov 10 : 6 2443-2370 9.00


Slavoj Plzeň Cheb B 10 : 6 2643-2624 9.00


Šabina Rokycany C 12 : 4 2587-2434 9.00


Slávia K.Vary Hazlov C 12 : 4 2439-2384 9.00










12 10.1.2015 Hazlov B Lomnice 4 : 12 2531-2672 11.00


Holýšov Útvina 10 : 6 2592-2501 9.00


Stříbro Slavoj Plzeň 12 : 4 2656-2629 13.30


Jáchymov Šabina 14 : 2 2568-2511 9.00


Cheb B Slávia K.Vary 14 : 2 2743-2534 9.00


Rokycany C Hazlov C 14 : 2 2668-2523 13.30










13 17.1.2015 Lomnice Rokycany C 12 : 4 2532-2479 9.00


Hazlov C Cheb B 4 : 12 2580-2633 9.00


Slávia K.Vary Jáchymov 6 : 10 2353-2388 9.00


Šabina Stříbro 12 : 4 2450-2414 9.00


Slavoj Plzeň Holýšov 5 : 11 2541-2558 9.00


Útvina Hazlov B 12 : 4 2490-2378 9.00










14 31.1.2015 Útvina Lomnice 10 : 6 2480-2463 9.00


Hazlov B Slavoj Plzeň 12 : 4 2654-2646 11.00


Holýšov Šabina 12 : 4 2591-2401 9.00


Stříbro Slávia K.Vary 14 : 2 2744-2484 13.30


Jáchymov Hazlov C 12 : 4 2582-2551 9.00


Cheb B Rokycany C 10 : 6 2701-2587 9.00










15 7.2.2015 Lomnice Cheb B 4 : 12 2489-2543 9.00


Rokycany C Jáchymov 7 : 9 2672-2679 13.30


Hazlov C Stříbro 4 : 12 2670-2737 9.00


Slávia K.Vary Holýšov 2 : 14 2327-2348 9.00


Šabina Hazlov B 8 : 8 2521-2493 9.00


Slavoj Plzeň Útvina 10 : 6 2629-2558 9.00










16 21.2.2015 Slavoj Plzeň Lomnice 14 : 2 2681-2567 9.00


Útvina Šabina 16 : 0 2560-2405 9.00


Hazlov B Slávia K.Vary 6 : 10 2516-2558 11.00


Holýšov Hazlov C 12 : 4 2580-2520 9.00


Stříbro Rokycany C 12 : 4 2716-2651 13.30


Jáchymov Cheb B 14 : 2 2655-2444 9.00










17 28.2.2015 Lomnice Jáchymov 4 : 12 2497-2566 9.00


Cheb B Stříbro 12 : 4 2757-2602 9.00


Rokycany C Holýšov 12 : 4 2692-2582 13.30


Hazlov C Hazlov B 10 : 6 2618-2535 9.00


Slávia K.Vary Útvina 4 : 12 2349-2382 9.00


Šabina Slavoj Plzeň 14 : 2 2591-2455 9.00










18 7.3.2015 Šabina Lomnice 4 : 12 2552-2560 9.00


Slavoj Plzeň Slávia K.Vary 14 : 2 2674-2532 9.00


Útvina Hazlov C 13 : 3 2495-2312 9.00


Hazlov B Rokycany C 10 : 6 2658-2581 11.00


Holýšov Cheb B 10 : 6 2551-2512 9.00


Stříbro Jáchymov 6 : 10 2609-2645 13.30










19 14.3.2015 Lomnice Hazlov C 4 : 12 2424-2549 9.00


Slávia K.Vary Rokycany C 12 : 4 2472-2346 9.00


Šabina Cheb B 6 : 10 2568-2569 9.00


Slavoj Plzeň Jáchymov 12 : 4 2660-2589 9.00


Útvina Stříbro 4 : 12 2490-2503 9.00


Hazlov B Holýšov 10 : 6 2612-2582 11.00










20 21.3.2015 Lomnice Stříbro 6 : 10 2517-2560 9.00


Jáchymov Holýšov 12 : 4 2640-2559 9.00


Cheb B Hazlov B 16 : 0 2794-2631 9.00


Rokycany C Útvina 6 : 10 2615-2627 13.30


Hazlov C Slavoj Plzeň 4 : 12 2567-2596 9.00


Slávia K.Vary Šabina 12 : 4 2449-2357 9.00










21 28.3.2015 Slávia K.Vary Lomnice 12 : 4 2579-2482 9.00


Šabina Hazlov C 6 : 10 2450-2492 9.00


Slavoj Plzeň Rokycany C 8 : 8 2648-2587 9.00


Útvina Cheb B 12 : 4 2428-2314 9.00


Hazlov B Jáchymov 8 : 8 2685-2685 11.00


Holýšov Stříbro 12 : 4 2591-2517 9.00










22 11.4.2015 Lomnice Holýšov 4 : 12 2482-2511 9.00


Stříbro Hazlov B 6 : 10 2626-2627 13.30


Jáchymov Útvina 6 : 10 2535-2549 9.00


Cheb B Slavoj Plzeň 14 : 2 2891-2555 9.00


Rokycany C Šabina 12 : 4 2600-2532 13.30


Hazlov C Slávia K.Vary 12 : 4 2620-2594 9.00
Číslo - hodina začátku v den oficiálního hracího termínu
!!! - Termín a hodinu určí domácí družstvo a prokazatelně jej oznámí soupeři nejméně 10 dní předem