Head

Karlovarský krajský přebor 2017-2018


Oficiální hrací termín : Sobota 9:00

1 16.9.2017 Cheb D Teplá 4 : 12 2471-2501 14.00


SKK K.Vary C Cheb C 6 : 10 2297-2306 12.00


SKK K.Vary B Lomnice C 12 : 4 2447-2347 9.00


Hazlov B Aš B 10 : 6 2649-2634 14.00


Jáchymov B Slovan K.Vary B 3 : 13 2383-2464 9.00


Šabina Slávia K.Vary 10 : 6 2390-2378 9.00










2 23.9.2017 Šabina Cheb D 16 : 0 2449-2233 9.00


Slovan K.Vary B Slávia K.Vary 10 : 6 2403-2386 11.00


Aš B Jáchymov B 16 : 0 2608-2215 9.00


Lomnice C Hazlov B 6 : 10 2403-2477 12.30


Cheb C SKK K.Vary B 12 : 4 2607-2510 14.00


Teplá SKK K.Vary C 14 : 2 2565-2369 9.00










3 30.9.2017 Cheb D SKK K.Vary C 8 : 8 2413-2425 14.00


SKK K.Vary B Teplá 2 : 14 2330-2458 9.00


Hazlov B Cheb C 13 : 3 2596-2447 14.00


Jáchymov B Lomnice C 12 : 4 2466-2434 9.00


Aš B Slávia K.Vary 12 : 4 2539-2479 9.00


Šabina Slovan K.Vary B 10 : 6 2460-2430 9.00










4 14.10.2017 Slovan K.Vary B Cheb D 10 : 6 2366-2258 11.00


Aš B Šabina 2 : 14 2481-2643 9.00


Lomnice C Slávia K.Vary 10 : 6 2359-2347 12.30


Cheb C Jáchymov B 16 : 0 Kontumace 14.00


Teplá Hazlov B 12 : 4 2616-2546 9.00


SKK K.Vary C SKK K.Vary B 4 : 12 2391-2467 17.30










5 21.10.2017 Cheb D SKK K.Vary B 10 : 6 2480-2469 14.00


Hazlov B SKK K.Vary C 10 : 6 2549-2395 14.00


Jáchymov B Teplá 6 : 10 2323-2416 9.00


Slávia K.Vary Cheb C 16 : 0 2485-2304 9.00


Šabina Lomnice C 4 : 12 2377-2398 9.00


Slovan K.Vary B Aš B 10 : 6 2489-2473 11.00










6 28.10.2017 Aš B Cheb D 14 : 2 2532-2280 9.00


Lomnice C Slovan K.Vary B 8 : 8 2466-2452 12.30


Cheb C Šabina 14 : 2 2555-2488 14.00


Teplá Slávia K.Vary 8 : 8 2520-2488 9.00


SKK K.Vary C Jáchymov B 14 : 2 2456-2405 12.00


SKK K.Vary B Hazlov B 2 : 14 2485-2550 9.00










7 4.11.2017 Cheb D Hazlov B 2 : 14 2512-2618 14.00


Jáchymov B SKK K.Vary B 6 : 10 2431-2455 14.00


Slávia K.Vary SKK K.Vary C 14 : 2 2563-2286 9.00


Šabina Teplá 12 : 4 2441-2405 9.00


Slovan K.Vary B Cheb C 14 : 2 2583-2382 11.00


Aš B Lomnice C 11 : 5 2506-2410 9.00










8 11.11.2017 Lomnice C Cheb D 9 : 7 2386-2316 12.30


Cheb C Aš B 6 : 10 2485-2508 14.00


Teplá Slovan K.Vary B 6 : 10 2530-2563 9.00


SKK K.Vary C Šabina 6 : 10 2393-2457 12.00


SKK K.Vary B Slávia K.Vary 6 : 10 2507-2511 9.00


Hazlov B Jáchymov B 12 : 4 2586-2500 14.00










9 18.11.2017 Cheb D Jáchymov B 14 : 2 2591-2465 14.00


Slávia K.Vary Hazlov B 6 : 10 2412-2426 9.00


Šabina SKK K.Vary B 16 : 0 2497-2295 9.00


Slovan K.Vary B SKK K.Vary C 14 : 2 2544-2411 11.00


Aš B Teplá 10 : 6 2431-2387 9.00


Lomnice C Cheb C 14 : 2 2464-2293 12.30










10 25.11.2017 Slávia K.Vary Cheb D 4 : 12 1973-2346 9.00


Šabina Jáchymov B 11 : 5 2456-2401 9.00


Slovan K.Vary B Hazlov B 6 : 10 2568-2588 11.00


Aš B SKK K.Vary B 10 : 6 2379-2349 9.00


Lomnice C SKK K.Vary C 14 : 2 2387-2182 12.30


Cheb C Teplá 10 : 6 2551-2500 14.00










11 2.12.2017 Cheb C Cheb D 10 : 6 2522-2393 14.00


Teplá Lomnice C 9 : 7 2521-2511 9.00


SKK K.Vary C Aš B 12 : 4 2498-2402 12.00


SKK K.Vary B Slovan K.Vary B 4 : 12 2481-2565 9.00


Hazlov B Šabina 4 : 12 2682-2697 14.00


Jáchymov B Slávia K.Vary 12 : 4 2489-2427 9.00










12 13.1.2018 Cheb D Slávia K.Vary 12 : 4 2550-2517 14.00


Jáchymov B Šabina 12 : 4 2399-2389 9.00


Hazlov B Slovan K.Vary B 6 : 10 2652-2653 14.00


SKK K.Vary B Aš B 6 : 10 2507-2570 9.00


SKK K.Vary C Lomnice C 12 : 4 2452-2395 12.00


Teplá Cheb C 10 : 6 2583-2579 9.00










13 20.1.2018 Teplá Cheb D 12 : 4 2635-2419 9.00


Cheb C SKK K.Vary C 12 : 4 2639-2473 14.00


Lomnice C SKK K.Vary B 12 : 4 2451-2405 25.1.2018


Aš B Hazlov B 2 : 14 2525-2563 9.00


Slovan K.Vary B Jáchymov B 16 : 0 2538-2339 11.00


Slávia K.Vary Šabina 10 : 6 2394-2389 9.00










14 3.2.2018 Cheb D Šabina 6 : 10 2452-2538 14.00


Slávia K.Vary Slovan K.Vary B 10 : 6 2420-2362 9.00


Jáchymov B Aš B 2 : 14 2328-2445 9.00


Hazlov B Lomnice C 14 : 2 2494-2413 14.00


SKK K.Vary B Cheb C 10 : 6 2435-2418 9.00


SKK K.Vary C Teplá 6 : 10 2411-2426 12.00










15 10.2.2018 SKK K.Vary C Cheb D 13 : 3 2399-2302 11.00


Teplá SKK K.Vary B 14 : 2 2663-2483 9.00


Cheb C Hazlov B 6 : 10 2599-2607 14.00


Lomnice C Jáchymov B 12 : 4 2469-2402 12.30


Slávia K.Vary Aš B 0 : 16 2409-2526 9.00


Slovan K.Vary B Šabina 4 : 12 2408-2518 17.30










16 17.2.2018 Cheb D Slovan K.Vary B
:

14.00


Šabina Aš B
:

9.00


Slávia K.Vary Lomnice C
:

9.00


Jáchymov B Cheb C
:

9.00


Hazlov B Teplá
:

14.00


SKK K.Vary B SKK K.Vary C
:

9.00










17 24.2.2018 SKK K.Vary B Cheb D
:

9.00


SKK K.Vary C Hazlov B
:

12.00


Teplá Jáchymov B
:

9.00


Cheb C Slávia K.Vary
:

14.00


Lomnice C Šabina
:

12.30


Aš B Slovan K.Vary B
:

9.00










18 3.3.2018 Cheb D Aš B
:

14.00


Slovan K.Vary B Lomnice C
:

11.00


Šabina Cheb C
:

9.00


Slávia K.Vary Teplá
:

9.00


Jáchymov B SKK K.Vary C
:

9.00


Hazlov B SKK K.Vary B
:

14.00










19 10.3.2018 Hazlov B Cheb D
:

14.00


SKK K.Vary B Jáchymov B
:

9.00


SKK K.Vary C Slávia K.Vary
:

12.00


Teplá Šabina
:

9.00


Cheb C Slovan K.Vary B
:

14.00


Lomnice C Aš B
:

12.30










20 17.3.2018 Cheb D Lomnice C
:

14.00


Aš B Cheb C
:

9.00


Slovan K.Vary B Teplá
:

11.00


Šabina SKK K.Vary C
:

9.00


Slávia K.Vary SKK K.Vary B
:

9.00


Jáchymov B Hazlov B
:

14.00










21 7.4.2018 Jáchymov B Cheb D
:

9.00


Hazlov B Slávia K.Vary
:

14.00


SKK K.Vary B Šabina
:

9.00


SKK K.Vary C Slovan K.Vary B
:

12.00


Teplá Aš B
:

9.00


Cheb C Lomnice C
:

14.00










22 14.4.2018 Cheb D Cheb C 12 : 4 2570-2553 PŘE!!


Lomnice C Teplá
:

12.30


Aš B SKK K.Vary C
:

9.00


Slovan K.Vary B SKK K.Vary B
:

11.00


Šabina Hazlov B
:

9.00


Slávia K.Vary Jáchymov B
:

9.00

Číslo - hodina začátku v den oficiálního hracího termínu
PŘE - nutnost předehrání nejpozději do 1.3.2018
NE - neděle