Head

Karlovarská krajská soutěž 1.třídy 2017-2018


Oficiální hrací termín : Sobota

1 23.9.2017 SKK K.Vary D Útvina B 1 : 11 1423-1510 9.00


Slovan K.Vary C Lomnice D 2 : 10 1501-1594 17.30


Aš C Jáchymov C 12 : 0 1633-1358 16.00


Lomnice E --volno--
:




Teplá B Šabina B 2 : 10 1672-1691 9.00










2 30.9.2017 Útvina B Šabina B 10 : 2 1562-1355 15.00


--volno-- Teplá B
:




Jáchymov C Lomnice E 3 : 9 1551-1611 14.30


Lomnice D Aš C 12 : 0 1616-1503 14.00


SKK K.Vary D Slovan K.Vary C 4 : 8 1510-1598 12.00










3 14.10.2017 Slovan K.Vary C Útvina B 2 : 10 1551-1626 9.00


Aš C SKK K.Vary D 12 : 0 Kontumace 16.00


Lomnice E Lomnice D 4 : 8 1556-1577 16.00


Teplá B Jáchymov C 8 : 4 1650-1592 9.00


Šabina B --volno--
:












4 21.10.2017 Útvina B --volno--
:




Jáchymov C Šabina B 2 : 10 1493-1613 14.30


Lomnice D Teplá B 10 : 2 1629-1444 7.10.2017


SKK K.Vary D Lomnice E 4 : 8 1518-1592 9.00


Slovan K.Vary C Aš C 4 : 8 1578-1626 17.30










5 28.10.2017 Aš C Útvina B 8 : 4 1648-1646 16.00


Lomnice E Slovan K.Vary C 4 : 8 1492-1495 16.00


Teplá B SKK K.Vary D 10 : 2 1659-1556 7.11.2017


Šabina B Lomnice D 2 : 10 1458-1615 9.00


--volno-- Jáchymov C
:












6 4.11.2017 Útvina B Jáchymov C 12 : 0 1581-1322 15.00


Lomnice D --volno--
:




SKK K.Vary D Šabina B 4 : 8 1574-1596 9.00


Slovan K.Vary C Teplá B 12 : 0 1692-1598 17.30


Aš C Lomnice E 2 : 10 1596-1647 16.00










7 11.11.2017 Lomnice E Útvina B 4 : 8 1564-1632 16.00


Teplá B Aš C 2 : 10 1634-1671 9.00


Šabina B Slovan K.Vary C 2 : 10 1477-1567 9.00


--volno-- SKK K.Vary D
:




Jáchymov C Lomnice D 0 : 12 1514-1651 9.00










8 18.11.2017 Útvina B Lomnice D 6 : 6 1476-1510 9.00


SKK K.Vary D Jáchymov C 8 : 4 1532-1505 9.00


Slovan K.Vary C --volno--
:




Aš C Šabina B 10 : 2 1710-1552 16.00


Lomnice E Teplá B 8 : 4 1618-1556 16.00










9 2.12.2017 Teplá B Útvina B 10 : 2 1682-1552 9.00


Šabina B Lomnice E 10 : 2 1550-1499 9.00


--volno-- Aš C
:




Jáchymov C Slovan K.Vary C 4 : 8 1560-1570 14.30


Lomnice D SKK K.Vary D 12 : 0 Kontumace 14.00










10 3.2.2018 Útvina B SKK K.Vary D 12 : 0 1522-1362 15.00


Lomnice D Slovan K.Vary C 12 : 0 1695-1482 14.00


Jáchymov C Aš C 4 : 8 1532-1566 14.30


--volno-- Lomnice E
:




Šabina B Teplá B 4 : 8 1433-1506 9.00










11 10.2.2018 Šabina B Útvina B 0 : 12 1439-1590 9.00


Teplá B --volno--
:




Lomnice E Jáchymov C 12 : 0 1646-1359 16.00


Aš C Lomnice D 12 : 0 1721-1551 16.00


Slovan K.Vary C SKK K.Vary D 4 : 8 1566-1594 9.00










12 17.2.2018 Útvina B Slovan K.Vary C
:

15.00


SKK K.Vary D Aš C
:

12.00


Lomnice D Lomnice E
:

14.00


Jáchymov C Teplá B
:

14.30


--volno-- Šabina B
:












13 24.2.2018 --volno-- Útvina B
:




Šabina B Jáchymov C
:

9.00


Teplá B Lomnice D
:

9.00


Lomnice E SKK K.Vary D
:

16.00


Aš C Slovan K.Vary C
:

16.00










14 3.3.2018 Útvina B Aš C
:

15.00


Slovan K.Vary C Lomnice E
:

17.30


SKK K.Vary D Teplá B
:

9.00


Lomnice D Šabina B
:

14.00


Jáchymov C --volno--
:












15 10.3.2018 Jáchymov C Útvina B
:

14.30


--volno-- Lomnice D
:




Šabina B SKK K.Vary D
:

9.00


Teplá B Slovan K.Vary C
:

9.00


Lomnice E Aš C
:

16.00










16 17.3.2018 Útvina B Lomnice E
:

15.00


Aš C Teplá B
:

16.00


Slovan K.Vary C Šabina B
:

17.30


SKK K.Vary D --volno--
:




Lomnice D Jáchymov C
:

14.00










17 7.4.2018 Lomnice D Útvina B
:

14.00


Jáchymov C SKK K.Vary D
:

14.30


--volno-- Slovan K.Vary C
:




Šabina B Aš C
:

9.00


Teplá B Lomnice E
:

9.00










18 14.4.2018 Útvina B Teplá B
:

9.00


Lomnice E Šabina B
:

16.00


Aš C --volno--
:




Slovan K.Vary C Jáchymov C
:

17.30


SKK K.Vary D Lomnice D
:

9.00

Číslo - hodina začátku v den oficiálního hracího termínu
PŘE - nutnost předehrání nejpozději do 1.3.2018
NE - neděle