Head

Západočeská divize 2017-2018


Oficiální hrací termín : Sobota 9:00

1 16.9.2017 Cheb B Holýšov 14 : 2 2784-2569 9.00


Kdyně B Cheb A 6 : 10 2627-2669 14.00


SKK K.Vary Lomnice B 4 : 12 2512-2526 15.00


Hazlov Jáchymov 14 : 2 2768-2583 10.00


Útvina Slavoj 2 : 14 2435-2492 9.00


Havlovice TJ Dobřany 12 : 4 2633-2545 9.00










2 23.9.2017 TJ Dobřany Cheb B 6 : 10 2592-2598 9.00


Slavoj Havlovice 12 : 4 2724-2623 10.00


Jáchymov Útvina 2 : 14 2506-2540 9.00


Lomnice B Hazlov 12 : 4 2543-2470 9.00


Cheb A SKK K.Vary 14 : 2 2830-2634 9.00


Holýšov Kdyně B 10 : 6 2583-2551 9.00










3 30.9.2017 Cheb B Kdyně B 14 : 2 2777-2479 9.00


SKK K.Vary Holýšov 4 : 12 2470-2560 15.00


Hazlov Cheb A 12 : 4 2733-2592 10.00


Útvina Lomnice B 14 : 2 2573-2460 9.00


Havlovice Jáchymov 12 : 4 2687-2427 9.00


TJ Dobřany Slavoj 4 : 12 2609-2625 9.00










4 14.10.2017 Slavoj Cheb B 14 : 2 2761-2589 10.00


Jáchymov TJ Dobřany 14 : 2 2636-2459 9.00


Lomnice B Havlovice 12 : 4 2538-2463 9.00


Cheb A Útvina 10 : 6 2771-2741 9.00


Holýšov Hazlov 2 : 14 2562-2723 9.00


Kdyně B SKK K.Vary 4 : 12 2583-2679 14.00










5 21.10.2017 Cheb B SKK K.Vary 12 : 4 2683-2649 9.00


Hazlov Kdyně B 14 : 2 2693-2442 10.00


Útvina Holýšov 12 : 4 2467-2410 9.00


Havlovice Cheb A 4 : 12 2578-2735 7.10.2017


TJ Dobřany Lomnice B 14 : 2 2589-2504 9.00


Slavoj Jáchymov 12 : 4 2733-2586 10.00










6 28.10.2017 Jáchymov Cheb B 12 : 4 2591-2467 9.00


Lomnice B Slavoj 10 : 6 2558-2477 9.00


Cheb A TJ Dobřany 10 : 6 2686-2556 9.00


Holýšov Havlovice 8 : 8 2622-2616 9.00


Kdyně B Útvina 4 : 12 2508-2632 14.00


SKK K.Vary Hazlov 6 : 10 2555-2590 15.00










7 4.11.2017 Cheb B Hazlov 10 : 6 2749-2647 9.00


Útvina SKK K.Vary 8 : 8 2468-2468 9.00


Havlovice Kdyně B 16 : 0 2662-2450 9.00


TJ Dobřany Holýšov 2 : 14 2472-2614 9.00


Slavoj Cheb A 12 : 4 2764-2679 10.00


Jáchymov Lomnice B 6 : 10 2517-2609 9.00










8 11.11.2017 Lomnice B Cheb B 10 : 6 2618-2494 9.00


Cheb A Jáchymov 10 : 6 2676-2587 9.00


Holýšov Slavoj 4 : 12 2633-2757 9.00


Kdyně B TJ Dobřany 4 : 12 2593-2625 14.00


SKK K.Vary Havlovice 14 : 2 2614-2407 15.00


Hazlov Útvina 10 : 6 2637-2595 10.00










9 18.11.2017 Cheb B Útvina 12 : 4 2700-2511 9.00


Havlovice Hazlov 8 : 8 2494-2494 9.00


TJ Dobřany SKK K.Vary 2 : 14 2500-2628 9.00


Slavoj Kdyně B 12 : 4 2755-2630 10.00


Jáchymov Holýšov 2 : 14 2504-2558 9.00


Lomnice B Cheb A 4 : 12 2458-2503 9.00










10 25.11.2017 Havlovice Cheb B 6 : 10 2546-2682 9.00


TJ Dobřany Útvina 4 : 12 2486-2572 9.00


Slavoj Hazlov 4 : 12 2638-2693 10.00


Jáchymov SKK K.Vary 8 : 8 2556-2556 9.00


Lomnice B Kdyně B 10 : 6 2548-2441 9.00


Cheb A Holýšov 14 : 2 2808-2560 9.00










11 2.12.2017 Cheb A Cheb B 10 : 6 2835-2771 9.00


Holýšov Lomnice B 9 : 7 2717-2717 9.00


Kdyně B Jáchymov 10 : 6 2673-2626 14.00


SKK K.Vary Slavoj 8 : 8 2618-2556 15.00


Hazlov TJ Dobřany 12 : 4 2668-2658 10.00


Útvina Havlovice 8 : 8 2434-2442 9.00










12 13.1.2018 Cheb B Havlovice 16 : 0 2838-2618 9.00


Útvina TJ Dobřany 14 : 2 2567-2478 9.00


Hazlov Slavoj 12 : 4 2734-2677 10.00


SKK K.Vary Jáchymov 4 : 12 2528-2572 15.00


Kdyně B Lomnice B 12 : 4 2609-2606 14.00


Holýšov Cheb A 10 : 6 2653-2650 9.00










13 20.1.2018 Holýšov Cheb B 14 : 2 2740-2526 9.00


Cheb A Kdyně B 8 : 8 2772-2679 9.00


Lomnice B SKK K.Vary 4 : 12 2481-2577 9.00


Jáchymov Hazlov 14 : 2 2559-2427 9.00


Slavoj Útvina 6 : 10 2799-2806 10.00


TJ Dobřany Havlovice 10 : 6 2562-2562 9.00










14 3.2.2018 Cheb B TJ Dobřany 16 : 0 2806-2546 9.00


Havlovice Slavoj 16 : 0 2749-2536 9.00


Útvina Jáchymov 16 : 0 2465-2359 9.00


Hazlov Lomnice B 12 : 4 2768-2679 10.00


SKK K.Vary Cheb A 12 : 4 2534-2486 15.00


Kdyně B Holýšov 10 : 6 2675-2620 14.00










15 10.2.2018 Kdyně B Cheb B 6 : 10 2588-2629 14.00


Holýšov SKK K.Vary 6 : 10 2625-2646 9.00


Cheb A Hazlov 10 : 6 2699-2624 9.00


Lomnice B Útvina 12 : 4 2514-2461 9.00


Jáchymov Havlovice 10 : 6 2486-2482 9.00


Slavoj TJ Dobřany 10 : 6 2641-2614 10.00










16 17.2.2018 Cheb B Slavoj
:

9.00


TJ Dobřany Jáchymov
:

9.00


Havlovice Lomnice B
:

9.00


Útvina Cheb A
:

9.00


Hazlov Holýšov
:

10.00


SKK K.Vary Kdyně B
:

15.00










17 24.2.2018 SKK K.Vary Cheb B
:

15.00


Kdyně B Hazlov
:

14.00


Holýšov Útvina
:

9.00


Cheb A Havlovice
:

9.00


Lomnice B TJ Dobřany
:

9.00


Jáchymov Slavoj
:

9.00










18 3.3.2018 Cheb B Jáchymov
:

9.00


Slavoj Lomnice B
:

10.00


TJ Dobřany Cheb A
:

9.00


Havlovice Holýšov
:

9.00


Útvina Kdyně B
:

9.00


Hazlov SKK K.Vary
:

10.00










19 10.3.2018 Hazlov Cheb B
:

10.00


SKK K.Vary Útvina
:

15.00


Kdyně B Havlovice
:

14.00


Holýšov TJ Dobřany
:

9.00


Cheb A Slavoj
:

9.00


Lomnice B Jáchymov
:

9.00










20 17.3.2018 Cheb B Lomnice B
:

9.00


Jáchymov Cheb A
:

9.00


Slavoj Holýšov
:

10.00


TJ Dobřany Kdyně B
:

9.00


Havlovice SKK K.Vary
:

9.00


Útvina Hazlov
:

9.00










21 7.4.2018 Útvina Cheb B
:

9.00


Hazlov Havlovice
:

10.00


SKK K.Vary TJ Dobřany
:

15.00


Kdyně B Slavoj
:

14.00


Holýšov Jáchymov
:

9.00


Cheb A Lomnice B
:

9.00










22 14.4.2018 Cheb B Cheb A 12 : 4 2821-2752 6.1.2018


Lomnice B Holýšov
:

9.00


Jáchymov Kdyně B
:

9.00


Slavoj SKK K.Vary
:

10.00


TJ Dobřany Hazlov
:

9.00


Havlovice Útvina
:

9.00
Číslo - hodina začátku v den oficiálního hracího termínu
PŘE - nutnost předehrání nejpozději do 1.3.2018